Gesorteerd per plaats

A - B - C - D - E - G - H - I - J - K - L - M - N - O - R - S - T - U - V - W - Z
A
Aarle-Rixtel 47 Klokkengieterij geen gegevens
Alkmaar 37 St. Laurenstoren Christiaan Winter Vr 13:30-14:30
Alkmaar 47 Waagtoren Christiaan Winter Vr 09:15-09:50 april t/m sept wegens kaasmarkt
  11:00-11:20
  12:00-12:20
  Za 11:00-12:00
Almelo 48 St. Georgiustoren Frans Haagen Do 14:30-15:30
Almere-Haven 50 Goede Redetoren Gerda Peters Wo 11:00-12.00 beiaardiers wisselen
  Bauke Reitsma Vr 11:00-12:00
Almere-Stad 50 Lichtboogtoren Gerda Peters Wo 13:00-14:00 beiaardiers wisselen
  Bauke Reitsma Za 11:00-12:00
Alphen a/d Rijn 47 Adventskerk Marianna Marras Vr 19:00-20:00
Amersfoort 58 O.L. Vrouwetoren Studenten NBS Do 20:00-21:00
  Vr 10:00-11:00
  Za 13:00-14:00 bespelingen door studenten kunnen uitvallen
  16:00-17:00
Amersfoort 49 Belgenmonument Studenten NBS voor studie - geen vaste tijden
Amsterdam 38 Munttoren Gideon Bodden Za 14:00-15:00
Amsterdam 47 Oude Kerkstoren Boudewijn Zwart Di 16:00-16:30
  Gideon Bodden Za 16:00-17:00
Amsterdam 47 Koninklijk Paleis Frits Reynaert Ma 12:00-13:00 half juni tot half september, december
  Gastbeiaardiers
Amsterdam 31 Plein 1940-1945 Klaas de Haan Za 13:00-13:45 1e en 3e van de maand
Amsterdam 37 Vrije Universiteit Henk Verhoef Ma 08:30-09:30 30x per jaar
Amsterdam 51 Westertoren Boudewijn Zwart Di 12:00-13:00
Amsterdam 35 Zuidertoren Boudewijn Zwart Di 14:30-15:00
  Gideon Bodden Za 19:00-19:30
Apeldoorn 52 Oude Raadhuis Boudewijn Zwart Ma 12:00-13:00
Apeldoorn 47 Groot Schuylenburg Martien van der Knijff Di 15:00-16:00 soms donderdag ipv dinsdag
  Do 15:00-16:00 soms dinsdag ipv donderdag
Appingedam 51 Nicolaïtoren Adolph Rots Za 11.00-11:30 april t/m sept
Arnhem 53 St. Eusebiustoren Bob van der Linde Za 10:00-11:00
Assen 43 Stadhuis geen gegevens
Asten 56 Maria Presentatiekerk Rosemarie Seuntiëns Wo 10:00-11:00
Axel 35 Belfort Piet Hamelink Za 10:30-11:30 soms namiddag
top agenda
B
Baarn 44 Pauluskerk Bauke Reitsma Di 09:45-10:15
Barneveld 51 Jan van Schaffelaartoren Boudewijn Zwart Vr 10:00-10:45
Barneveld 44 Raadhuis Boudewijn Zwart Vr 11:00-12:00
Bathmen 27 Dorpskerk Jan Willem Achterkamp Za 11:00-12:00 1e en 3e vd maand, totaal 40x per jaar
Bergambacht 51 St. Laurentiustoren Boudewijn Zwart Za 11:30-12:00
Bergen 26 Ruïnekerk Klaas de Haan Do 10:00-11:00 driewekelijks, juli en augustus wekelijks
Bergen op Zoom 48 St. Geertruidstoren Janno den Engelsman Do 15:30-16:30 wekelijks, nov t/m apr tweewekelijks
  Vr 19:00-20:00
Beverwijk 49 St. Agathatoren Gerda Peters Za 13:30-14:30 1e en 3e en 5e vd maand
Bolsward 44 Stadhuistoren Klaas de Haan Do 11:15-12:15
  Vr 19:15-20:15 1x per maand
Boxtel 48 St. Petrustoren geen gegevens
Breda 35 Heuvelbrinkcarillon Paul Maassen Vr 13:30-14:00 zomermaanden
Breda 55 O.L. Vrouwetoren Paul Maassen Di 11:00-12:00
  Vr 11:00-12:00
Breukelen 18 Kasteel Nijenrode Jan Willem Achterkamp 30x per jaar
Brielle 49 St. Catharijnetoren Peter Bremer Za 11:00-12:00 april t/m sept wekelijks, okt t/m mrt tweewekelijks
Brunssum 38 Bestuurscentrum Harry Seevens Zo 15:00-16:00 1e van de maand
Bunschoten 47 Beiaardtoren Mathieu Polak Za 14:30-15:30 tweewekelijks
  André Kukolja Za 13:30-14:30 tweewekelijks
Bussum 47 Raadhuistoren Levina Pors Za 15:00-16:00 tweewekelijks
top agenda
C
Cuijk 51 Martinustoren Marcel Siebers Wo 14:30-15:15
Culemborg 47 St. Barbaratoren Peter Bremer Di 10:00-11:00
  Peter Bremer Vr 19:30-20:15 mei t/m september
top agenda

D
De Lier 37 St. Georgiustoren Bas de Vroome Wo 14:00-15:00 om de 3 weken
Delft 48 Nieuwe kerkstoren Henk Groeneweg Di 11:00-12:00
  Do 11:00-12:00
  Za 11:00-12:00
Den Bosch 57 St. Jansbasiliek Joost van Balkom Wo 11:30-12:30
Den Bosch 35 Stadhuistoren Joost van Balkom Wo 10:00-11:00
Den Haag 51 St. Jacobstoren Gijsbert Kok Ma 12:00-13:00
  Wo 12:00-13:00
  Vr 12:00-13:00
Den Haag 48 Vredespaleis Heleen van der Weel Di 13:00-13:45
  Henk Groeneweg Do 13:00-13:45 beiaardiers wisselen
Den Helder 49 Zeeheldenmonument geen gegevens
Deventer 53 St. Lebuïnustoren Jan Willem Achterkamp Vr 12:30-13:30
  Za 14:00-15:00
Dinxperlo 50 N.H. kerk Jan Willem Achterkamp Vr 16:30-17:30 1e en 3e vd maand
Doesburg 48 St. Martinitoren Frans Haagen Wo 10:00-11:00 2e en 4e vd maand
  Zo 14:00-15:00 1e en 3e vd maand
Doetinchem 47 St. Catharinatoren Roel Smit Di 13:00-14:00
  Vr 15:00-16:00
Dokkum 49 Stadhuis Auke de Boer Vr 19:00-20:00
Dordrecht 67 Grote kerk Boudewijn Zwart Za 14:30-15:30
Dordrecht 50 Stadhuishtoren Boudewijn Zwart Za 16:00-17:00
Dronten 27 Gemeentehuis Frits Reynaert Vr 13:00-13:30 3e van de maand
Drunen 47 Klokkenstoel Lips N.V. geen gegevens
Drunen 47 St. Lambertustoren Joost van Balkom Za 11:00-12:00
top agenda
E
Edam 42 Speeltoren Frits Reynaert Vr 13:30-14:30 1e van de maand
Ede 51 Oude kerk Boudewijn Zwart Ma 10:00-11:00
  Vr 19:30-20:30
Eindhoven 61 Stadskerk St. Cathrien Rosemarie Seuntiëns Di 12:30-13:30
  Vr 16:00-17:00
  Za 14:25-14:55 1e van de maand
Eindhoven 49 Stadhuis Rosemarie Seuntiëns Wo 12:30-13:30
Elburg 47 St. Nicolaastoren Martien van der Knijff Di 10:00-11:00
Emmeloord 48 Poldertoren Anne Kroeze Do 11:00-12:00
  Vr 19:00-20:00
Enkhuizen 44 Drommedaris Frits Reynaert Do 12:00-13:00
Enkhuizen 52 Zuidertoren Frits Reynaert Wo 11:00-12:00
  Vr 18:30-19:30
Enschede 49 Universiteit Twente Campus Beiaard Kring onregelmatig
Enschede 49 Grote kerk Esther Schopman Zo 13:00-14:00 25x per jaar
Epe 30 N.H. kerk Anne Kroeze onregelmatig
Etten-Leur 48 Gemeentetoren Michel Gottmer Wo 10:00-11:00
top agenda
G
Garderen 44 Oude kerk Boudewijn Zwart onregelmatig
Geldrop 47 St. Brigidatoren Gildas Delaporte Wo 14:00-15:00 tweewekelijks
Goedereede 51 St.Catharinatoren Jan Bezuijen Za 11:00-12:00 tweewekelijks, juli en augustus wekelijks
Goes 48 Maria Magdalenakerk Rien Donkersloot Di 13:30-14:30
Gorinchem 47 Grote toren Henny Blom Ma 10:45-11:30
Gouda 50 St. Janstoren Boudewijn Zwart Do 11:30-12:30
  Za 12:30-13:30
Groenlo 47 St. Calixtuskerk Wim Ruessink Vr 13:30-14:30
Groningen 52 Martinitoren Auke de Boer Di 12:00-13:00
  Za 11:00-12:00
Groningen 28 Academietoren Auke de Boer Di 10:00-11:00
top agenda
H
Haarlem 26 Bakenessertoren Rien Donkersloot Vr 11:30-12:00
Haarlem 47 St. Bavotoren Rien Donkersloot Ma 12:00-13:00
  Vr 12:45-13:15
Haastrecht 38 N.H. kerk Peter Bremer Za 14:00-15:00 1e van de maand
Halsteren 47 St. Martinustoren Toni Raats minstens 1x per maand
Harderwijk 47 Grote kerk Wim Ruitenbeek Za 11:00-12:00
Hasselt 49 St. Stephanustoren Martien van der Knijff Wo 12:45-13:45
Hattem 38 St. Andreastoren Martien van der Knijff Wo 14:30-15:15
Heerenveen 49 Raadhuis 'Crackstate' Klaas de Haan Do 19:!5-20:15
  Vr 16:30-19:30 1x per maand
Heerhugowaard 35 Raadhuistoren Bart Vervaat Do 12:30-13:30 juni t/m sept, december
Heerlen 49 St. Pancratiustoren Frank Steijns Za 10:30-11:15 mei t/m sept
Heiligerlee 49 Klokkengieterijmuseum Levina Pors onregelmatig
Helenaveen 23 Klokkenstoel Kerkplein geen gegevens
Helmond 48 St. Lambertustoren Rosemarie Seuntiëns Za 10:00-11:00
Hengelo 59 Raadhuistoren Roel Smit Wo 12:30-13:30
Heusden 48 Stadhuistoren Peter Bremer Za 14:00-15:00 2e en 4e van de maand, nov t/m feb alleen 4e
Hilvarenbeek 50 St. Petrus-Bandentoren Gideon Bodden Zo 15:00-16:00
Hilversum 48 Raadhuistoren Freek Bakker Wo 11:00-12:00
Hoogeveen 39 Raadhuistoren Jasper Stam Do 10:00-11:00
Hoorn 52 Grote kerk Frits Reynaert Do 17:00-18:00
  Za 16:00-16:45 3e van de maand
Huissen 48 O.L. Vrouwe-ten-Hemel- opnemingstoren Marcel Siebers Vr 15:00-16:00 driewekelijks
Hulst 36 St. Willibrordustoren Sergej Gratchev geen gegevens
  Elena Sadina
top agenda
I
IJsselstein 50 Oude N.H. kerk Boudewijn Zwart Vr 14:30-15:30
top agenda
J
Joure 39 N.H. kerk Dirk S. Donker Wo 14:00-14:45
  Za 14:00-14:45
top agenda
K
Kamerik 35 St. Hippolytustoren geen gegevens
Kampen 47 Nieuwe toren Frans Haagen Ma 11:00-12:00
  Za 15:00-16:00
Katwijk 38 Andreaskerk Martien van der Knijff 2x per maand, tijden in krant
top agenda
L
Laren 47 Johanneskerk Klaas de Haan Za 12:00-12:45 2e en 4e vd maand
Leeuwarden 39 Stadhuiskoepel Vincent Hensen Vr 12:00-13:00
Leiden 49 Stadhuistoren Studenten NBS Wo 12:30-13:30 ca 20x per jaar
Lochem 49 St. Gudulatoren Jan-Geert Heuvelman Wo 10:00-11:00
top agenda
M
Maarssen 45 Heilig Hart kerk Wout van der Linden Do 11:00-12:00 1e van de maand
Maassluis 47 Grote kerk Gerard de Waardt Za 11:00-12:00 tweewekelijks
  Jan van der Zwart Za 11:00-12:00 tweewekelijks
Maastricht 59 St. Servaasbasiliek Frank Steijns onregelmatig
Maastricht 49 Stadhuis Frank Steijns Za 12:30-13:15
Meppel 47 Grote kerk Mannes Hofsink Do 10:30-11:30
Middelburg 49 Abdijtoren Janno den Engelsman Do 13:00-14:00 3x per maand
  Za 13:00-14:00 1e vd maand
Middelstum 30 St. Hippolytustoren Henk Veldman Zo 14:00-15:00 1e zondag vd maand
Monnickendam 17 Speeltoren Henk Verhoef Za 11:00-11:30
Moordrecht 38 Dorpstoren Maarten Siebel geen gegevens
top agenda
N
Naaldwijk 50 St. Adrianustoren Bas de Vroome Wo 14:00-15:00 om de 3 weken
Nieuwegein 47 Parkbeiaard Moshé Lewkowitz Vr 15:00-16:00 locatie: hoek Noordstedeweg / Sluyterslaan
Nijkerk 51 Grote kerk Boudewijn Zwart Ma 15:00-16:00
  Wim Ruitenbeek Vr 15:00-16:00
Nijmegen 48 St. Stevenstoren Malgosia Fiebig Ma 11:00-12:00
Nijverdal 30 Raadhuis geen gegevens
top agenda
O
Oirschot 50 St. Petrus-Bandentoren Rosemarie Seuntiëns Di 10:30-11:30 mei t/m oktober
Oldenzaal 48 St. Plechelmustoren Hylke Banning Vr 19:30-20:30 soms za 13:30-14:30
Oosterbeek 37 Raadhuistoren Michiel Vanhoecke Do 10:00-10:30
Oosterhout 49 St. Jansbasiliek Pieter Maassen Vr 15:30-16:30
Ootmarsum 25 N.H. Kerk geen gegevens
Oudewater 51 St. Michaelstoren geen gegevens
top agenda
R
Raalte 37 Kruisverheffingskerk Henk Veldman Wo 11:00-12:00
Rhenen 47 St. Cuneratoren Klaas de Haan Za 14:30-15:30 2e en 4e vd maand
  Vr 19:00-20:00 1x per maand
Ridderkerk 47 Raadhuistoren Rien Donkersloot Za 12:00-13:00
Rijnsburg 50 N.H. kerk Bas de Vroome Za 10:00-11:00 1e vd maand
Rijssen 50 Schildkerk Jan-Geert Heuvelman Za 14:00-15:00 tweewekelijks
Rijswijk 47 Raadhuistoren Marianna Marras onregelmatig
Roermond 49 Stadhuis Rosemarie Seuntiëns Za 12:00-13:00
Roosendaal 48 St. Janstoren Toni Raats Ma 14:00-15:00
Rotterdam 44 Pelgrimvaderskerk Richard de Waardt Za 12:00-13:00 beiaardiers wisselen
  Geert Bierling
Rotterdam 47 Erasmus Universiteit Mathieu Polak Wo 12:30-13:00
Rotterdam 49 St. Laurenstoren Richard de Waardt Do 12:00-13:00 beiaardiers wisselen
  Geert Bierling Za 13:00-14:00
Rotterdam 63 Stadhuistoren Richard de Waardt Di 12:00-13:00 beiaardiers wisselen
  Geert Bierling Vr 19:00-20:00
top agenda
S
Scheveningen 38 Toren Oude Kerk Gijsbert Kok Wo 14:30-15:30
  Za 11:00-12:00
Schiedam 39 St. Janstoren Gerard de Waardt Vr 11:00-12:00 tweewekelijks
  Marianna Marras Vr 11:00-12:00 tweewekelijks
Schijndel 49 St. Servatiustoren Gildas Delaporte Za 14:00-15:00
Schoonhoven 50 Stadhuis Gideon Bodden Wo 12:00-13:00
  Boudewijn Zwart Za 10:00-11:00
Sint Maartensdijk 40 N.H. kerk Gerard de Waardt Vr 13:00-14:00 33 x per jaar
Sluis 41 Stadhuistoren Piet Hamelink Zo 15:30-16:30
Sneek 50 Martinikerk Dirk S. Donker Di 12:00-12:30
  Vr 12:00-12:30
Son 48 St. Petrus-Bandentoren Peter Bremer Do 13:00-14:00 1e en 3e vd maand
Spijkenisse 47 Dorpstoren Bas de Vroome Di 11:00-12:00
top agenda
T
Tholen 37 Stadhuistoren Gerard de Waardt Vr 11:00-12:00 33 x per jaar
Tiel 47 St. Maartenstoren Wim Ruitenbeek Za 14:00-15:00
  Wim Ruitenbeek Do 19:00-20:00 10x mei t/m september
Tilburg 50 Heikesetoren Carl Van Eyndhoven Vr 11:00-12:00 mei t/m september
  Za 13:00-14:00
top agenda
U
Utrecht 50 Domtoren Malgosia Fiebig Vr 12:30-13:30 apr t/m nov
  Za 11:00-12:00
Utrecht 43 Nicolaïtoren Malgosia Fiebig Zo 14:00-15:00
top agenda
V
Valkenswaard 45 St. Nicolaastoren Peter Bremer Do 15:00-16:00
Veendam 49 Hervormde kerk Vincent Hensen Do 13:30-14:30
Veere 47 Stadhuistoren David van der Vlies Do 12:00-13:00 mei t/m aug wekelijks, sept t/m apr tweewekelijks
Velsen 49 Stadhuistoren Wim Ruitenbeek Do 12:00-13:00
Venlo 53 St. Martinustoren Marcel Siebers Za 12:00-13:00
Venray 50 St. Petrus-Bandentoren Rosemarie Seuntiëns wisselende tijden
Vianen 42 N.H. kerk Teus den Breejen Di 10:00-11:00
Vlaardingen 48 Grote kerk Bas de Vroome Wo 12:00-12:45
Vleuten 52 Willibrordkerk Malgosia Fiebig Za 13:00-14:00
  Zo 16:00-17:00 apr t/m okt
Vlissingen 47 Stadhuistoren Jos Vogel Do 11:00-12:00
Vlissingen 47 St. Jakobstoren Jos Vogel Vr 11:00-12:00
Voorburg 39 Oude kerk Gerda Peters Za 13:30-14:30 2e en 4e vd maand
Voorschoten 38 N.H. kerk Gijsbert Kok Za 13:30-14:30
Vught 47 St. Lambertustoren Peter Bremer Do 11:15-12:15 1e en 3e vd maand
  Do 13:00-14:00 overig
top agenda
W
Waalre 37 Oude Willibrordustoren Nan Los Di 12:15-13:00 2x per maand
Wageningen 50 Grote kerk Boudewijn Zwart Wo 09:30-10:30 tweewekelijks
Wateringen 38 N.H. kerk Bas de Vroome Wo 14:00-15:00 om de 3 weken
Weert 49 St. Martinustoren Frank Steijns Za 14:30-15:15
Weesp 38 St. Laurenstoren Bauke Reitsma Di 11:00-12:00
Winschoten 49 Olle Witte Vincent Hensen Vr 15:30-16:30 even weken (niet in juli en augustus)
Winterswijk 48 Jacobstoren Wim Ruessink Wo 10:30-11:30
Woerden 47 St. Petrustoren Henk Verhoef Wo 10:00-11:00 1e en 3e vd maand
  Vr 19:00-20:00 4e vd maand april t/m sept
top agenda
Z
Zaltbommel 35 Gasthuistoren Ru Stolk Di 11:00-12:00 tweewekelijks
  Wout van der Linden Vr 19:00-19:30 mei t/m sept
Zeewolde 50 Open Haventoren Boudewijn Zwart Vr 17:00-18:00
Zeist 35 Raadhuis Peter Bremer Za 16:00-17:00 1e en 3e vd maand, nov t/m feb alleen 3e
Zierikzee 36 Stadhuistoren Janno den Engelsman Do 10:30-11:30 wekelijks, nov t/m apr tweewekelijks
Zoetermeer 47 Oude kerk Gijsbert Kok Za 12:00-13:00 1e vd maand, Koningsdag
Zutphen 48 Wijnhuistoren Frans Haagen Do 11:00-12:00
  Za 11:00-12:00 juni t/m augustus
Zwijndrecht 37 Koningskerk Jan van der Zwart Do 11:00-12:00 tweewekelijks
Zwolle 51 Peperbus Martien van der Knijff Do 19:30-20:30
  Vr 11:00-12:00